AFTERMARKET KATALOG +90 224 410 00 54
Site Dili
AFTERMARKET
KATALOG

Metal Şekillendirme

Bünyemizde bulunan hidrolik ve eksantrik preslerle titreşim sönümleme elemanlarındaki metal parçalara form verme işlemi yapılmaktadır. Parçadan istenilen nihai forma göre sıcak ve soğuk şekillendirme operasyonları yapılmaktadır.

Devamı...

Kaynak

Ürünlerin tasarımına uygun fikstür ve aparatlar yardımıyla robot ve manuel tezgahlarda gazaltı / punta kaynak uygulamaları yapılabilmektedir.

Devamı...

Yüzey İşlem

Mükemmel bir yapışmanın ihtiyacı olan en önemli kriter temiz bir yüzeydir. İstenilen yüzey gerilimine ulaşabilmek için yapılan özel prosesler sayesinde bitmiş ürünlerin yapışma dayanımı arttırılmaktadır.

Devamı...

Yapıştırıcı Uygulama

Vulkanizasyon öncesi hazırlık proseslerinden en önemlilerinden birisi yapıştırıcı uygulamadır. Kaplama kalınlığı ve proses kararlılığı bünyemizdeki tam otomatik makinelerle garanti altına alınmaktadır.

Devamı...

Vulkanizasyon

Kauçuk reçetesinin mühendislik malzemesi haline gelebilmesi için bazı kriterleri yerine getirmesi gerekmektedir. Bunun için kauçuk reçeteye belirli bir basınç ve belirli bir sıcaklığın ideal süre boyunca uygulanması gerekir.

Devamı...

Montaj

Konvansiyonel burçların kullanım yerlerine göre kimi zaman salıncak üzerine kimi zaman da braket üzerine montajlandıktan sonra araç bağlantısı yapılmaktadır.

Devamı...